4 نکته برای برندسازی در استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار شما

چگونه یک استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی اینستاگرام قدرتمند ایجاد کنیم؟

یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی که امروزه بازاریابان دارند، رسانه های اجتماعی است. از پست‌های فیس‌بوک گرفته تا توییت‌ها در توییتر، اشتراک‌گذاری محصولات یا خدمات شما در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند، تعامل، فروش و سرنخ است.

با این حال، بسیاری از افراد هنگام بازاریابی با اینستاگرام سر خود را خاراندند.

بسیاری از ما از اینستاگرام به‌عنوان یک حساب شخصی برای ارسال عکس‌های خانواده، دوستان، تعطیلات و غذا استفاده می‌کنیم – اما چگونه می‌توان آن را به تجارت مرتبط کرد؟ و باید آن را؟

با سرعتی که اینستاگرام در حال رشد است، ارزش آن را برای تقویت برند و تلاش های بازاریابی خود دست کم نگیرید.

این به یک پلتفرم بازاریابی فوق‌العاده با ارزش تبدیل شده است و حتی با وجود اینکه افراد 18 تا 29 ساله هنوز کاربران رایجی هستند، گروه‌های سنی بالاتر به سرعت به این پلتفرم می‌رسند و به عقب می‌رسند.

برخی از آمارهای اینستاگرام در سال 2018 از Sprout Social می گوید:

• از هر 10 هشتگ در اینستاگرام 7 مورد برند هستند

• 80 درصد از کاربران یک کسب و کار را در اینستاگرام دنبال می کنند

• 65 درصد از پست های اینستاگرام با عملکرد برتر دارای محصولات هستند

اگر می خواهید اینستاگرام را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود کاوش کنید، این نکات اولیه را برای کمک به شروع کار بررسی کنید:

1. از هشتگ ها هوشمندانه استفاده کنید

لازم نیست هر هشتگ را که فکرش را می کنید در یک پست جمع کنید، اما حداقل به تعدادی نیاز دارید.

یک هشتگ علامت # است که با کلمات توصیفی در مورد تصویر شما همراه است، همانطور که در این مثال، من از #بازاریابی و #ctaconf استفاده کردم، که کنفرانسی بود که در آن زمان شرکت می کردم.

وقتی کاربر روی یک هشتگ کلیک/ ضربه می‌زند یا یک هشتگ را در کادر جستجو تایپ می‌کند، تمام تصاویری که از آن هشتگ استفاده می‌کنند نمایش داده می‌شود. کاربر حتی می تواند برای ادامه دنبال کردن آن هشتگ مشترک شود.

امید این است که کاربر عکس شما را ببیند، به نمایه شما و بهترین سناریو مراجعه کند، شما را دنبال کند و با پست های بیشتری درگیر شود!

با این حال، زمانی که هشتگ ها بسیار محبوب هستند، رقابت برای نمایش در نتایج بسیار شدید است. مشابه کلمات کلیدی سئو، هرچه یک اصطلاح محبوب تر باشد، ماندن در بالای نتایج جستجو دشوارتر است. بنابراین، مثال من در استفاده از #بازاریابی واقعاً بیهوده بود اگر بخواهم از آن پست جذابیتی کسب کنم.

شما می‌خواهید هشتگ‌های خود را به کسب و کار و موقعیت مکانی خود مرتبط کنید، اما همچنین به اندازه‌ای جذاب باشد که کاربر آنها را در کادر جستجوی اینستاگرام تایپ کند.
If you beloved this article and you would like to acquire more info with regards to پاك كردن فالوور فيك generously visit our own web-site.

برای مثال:

• بگویید که یک پیتزا در ونکوور دارید. شما یک عکس از پیتزا پپرونی خود را با هشتگ #VancouversBestPizza #NicoloRestaurant #DeliciousDeepDish پست می کنید.

• یا شما یک برنامه ریز عروسی در تورنتو هستید. شما تصویری از اولین رقص عروس و داماد با هشتگ #TorontoWeddingPlanner #LoveWins #WinterWedding ارسال می کنید.

تعطیلات و رویدادهای خاص زمان بسیار خوبی برای تبلیغ کسب و کار شما و به دست آوردن فالوور اینستاگرام است. چه فروش در جمعه سیاه باشد، چه استفاده مربوط به روز شکرگزاری برای محصول شما یا یک فریاد محصول در روز ملی سگ، همه آنها فرصت های ایده آلی برای نمایش نام تجاری تجاری شما به روشی غیرفروشنده هستند.

2. از مخاطبان خود برای نمایش تشکر کنید

شما فقط یک دسته عکس و هشتگ را پست نمی کنید و منتظر لایک ها نمی شوید.

برای به دست آوردن فالوور اینستاگرام، تعامل با مخاطبان خود و افزایش فروش یا سرنخ، باید زمان بگذارید.

مثالی را در اینجا از کارشناس ویدیو، میشل مورنو ببینید، جایی که او به هر یک از نظرات گذاشته شده در پست ویدیویش پاسخ می دهد.

بنابراین اگر کسی نظر یا سوالی در مورد یکی از پست های شما می گذارد، برای پاسخ دادن و تشکر از او وقت بگذارید/به سوال او پاسخ دهید.

به پروفایل آنها نگاهی بیندازید و اگر آنچه را که می بینید دوست دارید آنها را دنبال کنید.

کسب‌وکارها اغلب ابتدا نظر دهندگان را دنبال می‌کنند، به این امید که ممکن است لطف کنند.

همچنین می‌توانید به دنبال افرادی بگردید که ممکن است به محصول شما علاقه‌مند باشند، سپس روی عکس‌هایشان نظر بدهید و/یا آنها را دنبال کنید، اما آنها را با درخواست دنبال کردن شما فوراً اسپم نکنید.

3. با اینفلوئنسرهای مناسب تعامل داشته باشید

اینفلوئنسرها کاربران اینستاگرام هستند که به دلیل محبوبیت و/یا فالوور در شبکه های اجتماعی می توانند بر مخاطبان هدف شما تأثیر بگذارند.

دانیل برنشتاین نمونه خوبی از یک تأثیرگذار است که با یک برند کار کرده است. شاید شما نام او را نشناسید، اما 1.8 میلیون دنبال کننده اکانت اینستاگرام او WeWoreWhat انجام می دهند.

برنشتاین و FIJI Water با یکدیگر همکاری کردند تا BodyWoreWhat را ایجاد کنند، یک کمپین بازاریابی که ویدیوهای تمرینی 8 دقیقه‌ای را با او و مربی شخصی‌اش ارائه می‌دهد.

این ممکن است یک مثال افراطی باشد و تا زمانی که جیب‌های عمیقی نداشته باشید، احتمالاً نمی‌توانید یک تأثیرگذار با تقریباً دو میلیون فالوور جذب کنید.

اما ناامید نشو از وبلاگ نویسان مادری گرفته تا غذاهای محلی، همیشه می توانید فردی را پیدا کنید که مخاطبان هدف شما آن را دنبال کنند، دوست داشته باشند یا تحسین کنند. شاید آنها مایل باشند محصول شما را بررسی کنند یا با استفاده از آن عکس بگیرند – از تخیل خود استفاده کنید!

4. فقط محصولات خود را شیل نکنید

اینستاگرام جایی نیست که بتوان عکس های محصول را همیشه به اشتراک گذاشت. به تجربه افراد در استفاده از آنچه شما ارائه می دهید یا مزایایی که به مردم می دهد فکر کنید.

حتی بهتر از آن، نمونه های واقعی را نشان دهید. درخواست محتوای تولید شده توسط کاربران از مخاطبان خود یکی از راه های انجام این کار است. این بدان معناست که کاربران عکس های خود را با استفاده از هشتگی که شما ارائه می دهید به اشتراک می گذارند.

فروشگاه اینترنتی مبلمان Wayfair.com محتوای تولید شده توسط کاربر را به خوبی انجام می دهد. آنها یک کمپین ایجاد شده توسط کاربر دارند که به مشتریان امکان می دهد با استفاده از هشتگ #WayfairAtHome، عکس های خانه های شیک خود را که پر از Wayfair هستند به اشتراک بگذارند.

مطمئن شوید که به مردم اطلاع دهید که ممکن است تصاویر آنها در صفحه شما نمایش داده شود و می توانید محتوای اینستاگرام خود را به صورت رایگان افزایش دهید!

مهم نیست که چگونه از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده می کنید، معتبر باشید و نسبت به برند خود صادق باشید. این همان چیزی است که این پلتفرم در مورد آن است و به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهید، فالوورهای اینستاگرام را به دست آورید و فروش یا سرنخ را جذب کنید.

سوزان فریسن، بنیانگذار شرکت توسعه وب و بازاریابی دیجیتال برنده جایزه eVision Media، متخصص وب، مشاور کسب و کار و بازاریابی است. r او با کارآفرینانی کار می کند که با کمبود دانش، مهارت و پشتیبانی مورد نیاز برای ایجاد حضور تجاری آنلاین خود مبارزه می کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *